Copywriting medyczny - realizacje i opinie

JoannaNOWAK

Strategia | Copywriting | Content

+48 692 431 564/joanna.nowak@www-copywriting.pl

 

Copywriting medyczny - kontynuacja i rozszerzenie współpracy z Dr Herbich

30 wrz 2020
Content marketing

Z przyjemnością donoszę o kontynuacji współpracy z klientem z branży medycznej – innowacyjną firmą rodzinną Dr Herbich – producentem pessarów ginekologicznych i położniczych.

Żeby zaspokoić potrzeby informacyjne lekarzy i pacjentek firma postanowiła wzmocnić swoją obecność w sieci oraz udostępnić lekarzom i pacjentkom materiały, które kompleksowo przekażą wiedzę dotyczącą pessaroterapii w różnorodnej formie.

 

Współpraca, trwająca od 2018 r. obejmuje szeroko pojęty copywriting medyczny

Zaproponowałam architekturę informacji dla dwóch różnych wersji serwisu internetowego – dla lekarzy i dla pacjentek – oraz stworzyłam treści, które zostaną wykorzystane w różnych kanałach komunikacji z klientami, w tym między innymi:

 

"Dzięki swojemu zaangażowaniu Pani Joanna pomogła nam zrealizować nasz ambitny plan. Zapoznała się ze specjalistyczną, nieznaną jej materią i doskonale, biorąc pod uwagę wszelkie uwagi z naszej strony, zredagowała teksty na stronę internetową, ulotki marketingowe, instrukcje użytkowania.

Pani Joanna kreatywnie podeszła do całego projektu i sama z siebie proponowała trafne zmiany. W kontakcie bardzo przystępna i słowna. Współpraca z nią to sama przyjemność. Pani Joanna jest godna polecenia i jako firma mamy nadzieje na kontynuacje tej owocnej współpracy." 

Dr n.med Michael Herbich

 

Copywriting medyczny - poniżej znajdziesz przykładowe realizacje

 

Teksty na stronę internetową

 

 

 

 

 

 

Broszura informacyjna dla pacjentek

 

Zobacz inne realizacje

<< powrót do listy

Joanna Nowak O autorce

NAJPOPULARNIEJSZE NA BLOGU

OSTATNIE TEKSTY

TEMATY


Powered by CouchCMS