Case study copywriting - przykład realizacji

JoannaNOWAK

Strategia | Copywriting | Content

+48 692 431 564/joanna.nowak@www-copywriting.pl

 

Copywriting – kolejne case study

24 mar 2021
Content marketing

W ostatnim czasie napisałam kolejne case study. Chyba mogę już powiedzieć, że specjalizuję się w tej formie contentu. Case study dotyczy wdrożenia rozwiązań analitycznych i organizacyjnych, dzięki którym szpital znacząco obniżył koszty zużycia materiałów.

Poniżej znajdziesz fragment tekstów z 12-stronicowego case study.

 

„Jak obniżyć szpitalne koszty zużycia materiałów i sprzętu jednorazowego?

Case study Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie

 

Wyzwania

Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie od lat walczył z wysokimi kosztami materiałów i sprzętu jednorazowego. Dzięki wsparciu BMM szpital obniżył wydatki na materiały i sprzęt jednorazowy w przeliczeniu na liczbę osobodni hospitalizacji o ponad 17% oraz zyskał wiarygodne i kompletne dane o tych kosztach.

 

Rozwiązanie

Konsultanci BMM wiedzieli z doświadczenia, że kluczem do redukcji kosztów zużycia materiałów jednorazowych w szpitalu jest kompleksowe podejście – od znalezienia źródeł problemów, przez zaprojektowanie działań, aż po takie pokierowanie pracą zespołów i zmotywowanie ich, by osiągnęły założone cele. Takie właśnie rozwiązanie zaproponowali Wojewódzkiemu Szpitalowi Podkarpackiemu.

 

Efekty

Projekt realizowany przez BMM, od października 2018 r. do marca 2020 r., znacząco usprawnił gospodarkę materiałową w krośnieńskim szpitalu. W rezultacie, koszty zużycia materiałów i sprzętu jednorazowego są niższe, ewidencja ich zużycia – mniej czasochłonna, a czas oczekiwania na dane, wykorzystywane przez dyrekcję i osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie szpitala – krótszy. Personel może szybko reagować na odchylenia od planu i chętnie przestrzega nowych procedur.”

 

Więcej treści po kliknięciu na zdjęcie.

Zobacz inne realizacje

<< powrót do listy

Joanna Nowak O autorce

NAJPOPULARNIEJSZE NA BLOGU

OSTATNIE TEKSTY

TEMATY


Powered by CouchCMS