Przykład tekstów dla e-commerce - teksty do sklepu internetowego producenta crash-padów

JoannaNOWAK

Strategia | Copywriting | Content

+48 692 431 564/joanna.nowak@www-copywriting.pl

 

Teksty do sklepu internetowego producenta crash-padów

6 maj 2021
Teksty na strony internetowe

Przyznaję, przyjemnie pracuje się dla klienta, który jest najlepszy w swojej klasie. Tak było ze współpracą z Invader CNC – producentem crash padów i właścicielem sklepu internetowego.

Poniżej znajdziesz fragmenty tekstów na stronę „o nas” e-sklepu, które, między innymi, dla niego napisałam.

 

"Chronimy motocykle przed następstwami upadków i kolizji

W 2008 r. rozpoczęliśmy produkcję akcesoriów, służących do ochrony motocykli przed skutkami zdarzeń losowych. Obecnie crash pady z logiem CSP chronią przed uszkodzeniami tysiące motocykli drogowych i torowych.

Crash pady CSP są łatwe w montażu, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ograniczyć straty podczas upadku, dlatego dealnie wpisują się w oczekiwania każdego motocyklisty. Także Twoje.

 

Jesteśmy motocyklistami i pasjonatami motocykli

Sami testujemy swoje produkty i korzystamy z nich na co dzień, dlatego dobrze rozumiemy, jak ważna jest ochrona motocykli. To na nie, w razie nieprzewidzianego zdarzenia drogowego, działają największe siły. Crash pady CSP skutecznie chronią najważniejsze elementy motocykla – od silnika i ramy, aż po tarcze, zaciski hamulcowe czy wahacz.

 

Estetyka i solidność, dzięki zaawansowanej technologii

Do produkcji używamy wysokogatunkowych materiałów i korzystamy z najnowocześniejszych technologii frezowania, toczenia CNC oraz wypalania laserowego. Produkujemy wyłącznie w Polsce. Choć nasze crash pady są cenione przez motocyklistów ciągle wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które jeszcze skuteczniej ograniczają straty w razie upadku.

 

Wsparcie przy montażu

Kto wie o produkcie więcej niż producent? Chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące crash padów i możliwości zabezpieczenia motocykli. Przystępnie wyjaśnimy kwestie techniczne, doradzimy przy wyborze odpowiednich produktów i pomożemy przy ich montażu."

 

 

Podobne wpisy

<< powrót do listy

Joanna Nowak O autorce

NAJPOPULARNIEJSZE NA BLOGU

OSTATNIE TEKSTY

TEMATY


Powered by CouchCMS