Joanna Nowak | copywriter i content writer z Krakowa | od 2008 r.

JoannaNOWAK

Strategia | Copywriting | Content

+48 692 431 564/joanna.nowak@www-copywriting.pl

 

 

Cześć! Tu Joanna Nowak - copywriter i content writer z Krakowa

 

Copywritingiem, content marketingiem i redakcją tekstów zajmuję się od 2008 r. Wcześniej przez 6 lat pracowałam w PMR, gdzie zarządzałam 15-osobowym działem i odpowiadałam za zawartość 8 anglojęzycznych serwisów internetowych i 5 czasopism branżowych. 

 

 

Pracowałam dla ponad 150 firm

Piszę i redaguję teksty dla firm. Małych i dużych. B2B i B2C. W sumie było ich już ponad 150. Jest wśród nich kilka znanych marek, takich jak: ATR Agrohandel, Admind, BMM,  Chemitex Sieradz, DeBenedetti Majewski Szcześniak, Fantasy Park, Huhtamaki Polska, Marketer+ czy VOL – choć przeważają ambitne małe firmy i start-upy, które mają dużo do powiedzenia.

 

Tworzę treści, które zdobywają klientów

To zasługa mojego sposobu pracy. Zawsze pomagam klientom:

Innymi słowy, pomagam wykorzystać potencjał, jaki daje serwis internetowy i wartościowe teksty, zyskać rozgłos, zaufanie i klientów.

 

Tworzony przeze mnie content jest chętnie czytany,

bo jest pomocny i przydatny dla czytelników – odpowiada na pytania, które chcieliby zadać. Wyróżnia się w morzu treści głębią potraktowania tematu i dopracowaną formą.

Innymi słowy, jeżeli potrzebujesz tekstów-wypełniaczy, które powtarzają to, co mówi konkurencja – nie jestem copywriterem dla ciebie. Jeżeli szukasz treści, które przyciągną uwagę czytelników i wzmocnią twój autorytet – zapraszam do współpracy!

 

Mam w portfolio chyba każdy rodzaj tekstów marketingowych

Od haseł na stronę główną, tekstów do zakładek „oferta” czy „o nas”, przez artykuły sponsorowane, teksty do ulotek produktowych i artykuły poradnikowe, aż po case studies, kompendia wiedzy, skrypty do animacji graficznych oraz instrukcje obsługi produktów.

 

Redaguję też treści pisane przez inne osoby

Podkreślam to, co w nich najistotniejsze i najwartościowsze, by angażowały uwagę i zachęcały do czytania. Poprawiam ewentualne błędy i dbam, żeby były zrozumiałe na pierwszy rzut oka.

 

Rozumiem potrzeby twojej firmy i jej klientów

Pisaniem treści marketingowych zajmuję się od 12 lat.  Pracowałam już zarówno dla firm IT, medycznych, konsultingowych, kancelarii prawnych, agencji celnych czy biur rachunkowych, jak i producentów żurku, jachtów czy pessarów ginekologicznych. I uwierz mi, że nie przetrwałabym w tej branży, gdybym nie rozumiała potrzeb firm, które zlecają mi pracę i oczekiwań ich klientów. 

W pracy pomaga mi też wykształcenie – ukończyłam finanse i bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 

 

Polski i angielski copywriter w jednym

Jako stypendystka Erasmusa studiowałam na University of Greenwich w Londynie. Biegle mówię i piszę po angielsku, co potwierdza Certificate of Proficiency in English. Od kilku lat oferuję copywriting w języku angielskim.

 

Kogo wybierzesz?

Możesz napisać swoje teksty samodzielnie, albo zatrudnić kogoś tańszego i otrzymać dokładnie to, za co zapłacisz. Możesz zlecić napisanie swoich tekstów mnie i otrzymać teksty, które zdobędą dla Ciebie dużo więcej klientów niż inne.

 

Co mówią klienci?

"Joanna po prostu wie, co i jak trzeba napisać, żeby czytelnik połknął haczyk. Wie, czym go zainteresować i jak zmotywować do działania. Współpraca z nią to świetna inwestycja."

Ewelina Drabik, Fantasy Park

 

"Potrzebowałem tekstów, które pomogą w pozycjonowaniu mojego sklepu internetowego i zachęcą do zakupów. Joanna takie właśnie skuteczne teksty dla mnie napisała."

Tomasz Pawłowski, Sklepy internetowe ABBY

 

Joanna Nowak - copywriter & content writer | Kraków

Zobacz portfolio moich tekstów>>

Poproś o niezobowiązującą ofertę>>

 

 

 

 

 

 

POROZMAWIAJMY!

+48 692 431 564

E-mail

LinkedIn

 

 

NAJPOPULARNIEJSZE NA BLOGU

OSTATNIE TEKSTY

TEMATY


Powered by CouchCMS